Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení routerů tak, aby byly spárované pro přenos signálu

Dobrý den, mám na sloupu analogovou kameru, která je připojena přes A/D převodník k vysílači (XL-WDAP-1001).. Na Budově mám přijmač (TEW-510APB) . Problém je v tom, že tam byl měněn vysílač.. Původně tam bylo to stejné jako u přijmače (TEW-510APB).. Teď potřebuji nastavit vysílač a přijmač tak, aby to fungovalo.. Jenže po technikovi se slezla zem. SW na kamery který používám se jmenuje Vivotek ST7501, takže tu kameru potřebuji dostat do sítě. Pomůže mi s tím někdo prosím?

chlape! V prvním kroku se podíváš do zbylého trendnetu, v jakém režimu běží, buď to bude AP nebo bridging client (přesné popisy označení najdeš v manuálech). Podle toho nastavíš to nové AP - pokud bude chybět AP, nastavíš AP, bude-li chybět klient, nastavíš klienta.