Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia N97 (nespustí se)

Dobrý den,
mám problém s mobilem Nokia N97. Když ho zapnu rozsvítí se bílá obrazovka, objeví se logo NOKIA a nic víc se s tím nestane. Naposledy když jsem ho používal, tak jsem měl zaplou Mp3 a najednou se to kouslo a pak už to nešlo. Není možné že se stalo něco s OS??
Děkuji za každou radu.
Změna předmětu, původně: Nokia N97 (Kráťa)

Vypnout, vyndat paměťovou kartu, SIM kartu, připojit na nabíječku a zapnout.

Možnosti se ztrátou dat:
Trojhmat. Vem vypnutý telefon, stiskni a drž Shift, mezerník a Backspace (mazání). Možná budeš potřebovat něčí asistenci, ale zmáčkni zapínací tlačítko jako když chceš telefon zapnout a ty 3 co už držíž nesmíš ai na setinku povolit, dokud se místo nápisu NOKIA neobjeví něco jiného (nastavení času, data/ polohy, ...).

Flash. Tuším, že přes Phoenix jde přehrát i cihla, to by mohlo telefon oživit.