Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotazohledne sestavy

ahoj chtel bych se zeptat jestli mi muj pc utahne gta 4 sem vtom amater tak jestli by mi nekdo neporadil diky prcesor: pentinum(R) dual-core E5200 CPU @ 2.50GHz 2.40GHz nainstalovaná ram 4 GB grafika sapphire HD 5550

kup si lepší PC. V budoucnu ho určitě využiješ :D ja mam za 10 000 postavenej od jednoho chlápka. Neni to teda takovej luxus ale zatim sem rozjel všechny hry.
Windows Vista Home Premium---------
AMD Athlon II X2 245 Processor, 2900 Mhz, jádra: 2 logické procesory: 2-----------
Celková fyzická paměť 3,25 GB
Celková virtuální paměť 6,72 GB
Volná virtuální paměť 4,33 GB
Prostor stránkovacího souboru 3,54 GB----
motherboard -ASUS

---------Grafika:NVIDIA GeForce 9500 GT--------
Rozlišení 1680 x 1050 x 59 Hz-------
Paměť 1024 MB