Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čas v souboru Mp3

Udělal jsem si zálohu souboru mp3, na disk. Teď, když chci použít nějakou skladbu, n.př. v prezentaci, přetáhnu to co potřebuji do dočasného souboru, a průšvih je v tom, že se mi tam nezobrazí čas skladeb, jenom velikost písničky v kB. /ve volbě-zobrazit-podrobnosti/.
Jde to nějak nastavit:?:

Asi se skutečně blbě a neodborně vyjadřuji. Omlouvám se za laické popsání problému.
Takže pokusím se to upřesnit. Na CD, jsem si přetáhl celou složku, kde jsou písníčky v mp. Potom jsem složku v PC smazal, abych získal místo na disku.
Teď třeba dělám prezentaci fotek v Neru, potřebuji jí podbarvit hudbou, tak si stáhnu pár písniček, z CD, o kterých si myslím, že by se hodily, a potřebuji najít 1-3, které by se + -, shodovaly s celkovou délkou prezentace fotek. Ale u těch stáhnutých se neobjeví čas skladby, který byl nv původní složce, když byla v PC.
Vím, že mohu přispůsobit, dobu "promítání" fotek muzice, ale když jsem znal čas, bylo to jednoduší. No nic, tolik jenom na vysvětlenou od laika.
Díky vám za názory, a ještě jednou se omlouvám za špatně popsaný problém.
Hezký den.