Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem n95 8gb problem s nokia maps

zdar.mam n95 8gb.ma tam byt free mapy.mam tu verzi 1 snad,ta,ktera tam je od vyrobce,no vsechno mi jde.navolim trasu a spustim simulaci,vse jede v poho.pak ale chci vazne navigovat.dam trasa z pozice gps do z mapy.tam dam treba cil vzdalenej 50km to je jedno.tak dam spustit navigaci a pise:cekani na gps.no cekal jsem snad 30min a nic.dal jsem tam verzi map 3.1 tam to ale chce,abych koupil licenci,to nebudu kupovat.tak co,mam neco spatne nastaveny?jo,a kdyz spustim mapy,melo by me to zamerit zoomem mou pozici a to taky nedela.Diky za radu

natiahnutie nejakych informaci zo satelitov ktore sa vysielaju rychlostou tak 1bit za sekundu :D Nemusi to trvat tak dlho ale ked chces mat istotu tak to nechaj aspon polhodinu.
Ono to je len prvykrat pomale, potom pri dalsich aktivaciach GPS by to malo byt rychlo (ked sa nepresunies na opacnu stranu zemegule).

Hm... Co já si pamatuju, když jsem měl N95, tak tak má dost bídný GPS modul, navíc má anténu GPS nepochopitelně v dolním okraji telefonu, takže je nejlépe ho při hledání satelitů držet vzhůru nohama a za opačný okraj. Někdy trvalo zachycení satelitů a načtení jejich almanachů i hodinu. Když bylo zatažíno, tak jsem se nedočkal vůbec... :-/

tak jsem to nechal na noc zapnuty i s aktivnim pripojenim wifi,sel jsem spat okolo pul 12 v 7 jsem vstal a nic se nezmenilo,stale nacitani gps,tak jestli mate jine reseni,jak se s n95 8gb bezplatne nechat navigovat,sem s nim.jednou jsem stahl nejaky prej uplne nejnovejsi ovi maps.po stisknuti 0 mi to ihned zamerilo polohu.no,pak nastal nejakej problem se systemem.udelal jsem obnovu syst a pak jsem uz download nesehnal.mozna to bylo hackli.nevim.kdyby nekdo mel link,byl bych moc stastny.v tel je s60 3rd.
Tusim,ze to byly mapy 4.0,ale nwm

ted je tu zatazena obloha,jak...zkusim,az budou paraky.na zahrade mame hodne ostryho vlcaka,oto bych se nebal,ale bal bych se spis pocasi.stejně tomu nedávám naději a s tímhle srotem už vůbec.je tu nějaká možnost,jak se nechat navigovat s připojením k netu?místo gps modulu co je v tel tak přes net