Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace v Ubuntu

Zdravím, nastal takový problém, že nevím jak se instaluje v Ubuntu, chtěl jsem si hru a tak sem si stáhnul jeho setup.exe, jenže když 2x kliknu na tento setup tak se mi otevře Správce archivůa tam je další setup.exe kliknu na něj 2x a dál už sou jen textové soubory. nevíte jak se instaluje? díky za odpoveď :)

Ach jo...

Zas*ané prázdniny!

Jste schopen pochopit, že nemáte absolutně žádné znalosti na administraci *nixového systému?! Ono i u redmondských to nebude žádný zázrak, ale holt to vypadá více jednoduše pro samoadminy.
Spouštět binární soubory určené pro jiný operační systém, to je...píííííííp...

Dodatek: Těžce k nalezení a dle mého názoru zcela marné a zbytečné...

OT : Pane jste psychicky unavený člověk - neměl byste raději nic komentovat. Linux nezabíjí sám sebe, zabíjí ho *jájsemnejlepšíunixáknasvětěkdojevícmamrdi* jako Vy, kteří místo trpělivých rad trousí nadávky. Naštěstí má Všebuntu slušnou podporu na wiki / fóru.

Linux nezabíjí sám sebe, zabíjí ho *jájsemnejlepšíunixáknasvětěkdojevícmamrdi* jako Vy, kteří místo trpělivých rad trousí nadávky.

Zdá se, že nejsem sám:

a máš odkaz na origo ubuntu? abych nestáhnul nějakou blbost :D ....a ještě jeden dotaz prosimtě, jaký program je dobrý na vytvoření bootovacího USB? děkuji :)

Zdroj.
A Linux je na tom dost dobře i bez nudících se a lenivých dětí, kterým ve škole přes snahu do hlavy nic nenalili.
Jo, a přímý odkaz na wiki jsem mu dal, ač je tu strejda Google... Což je obvyklá reakce na hloupé "dotazy" na naprosté základy, kdy lenochu je odpovězeno: RTFG.