Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows neustále pracuje

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo prosím neporadil co dělat, když mi Windows po spuštění a pořád jakoby načítá. Mám Windows 7, notebook je nový, asi půl roku starý a nějak před dvěma týdny jsem zpozoroval, že u šipky myši nabývá takové to kolečko, jako když spouštíte nějaký program, hru, video. Pokud je myš v klidu, tak se nic neděje, ale jakmile s ní pohnu, během 2 vteřin to tak na dalších 5 něco načítá. Výrazné zpomalení systému jsem nezaznamenal, jde spíš o rušivý jev. :-/ Počítač jsem projel programy ESET Smart Security a CC cleaner. Taktéž žádný spyware to nenašlo.
Nevíte někdo co s tím? :-(

Předem děkuji za odpověď.

Problém je jen ten kurzor .. :-D No jo, když myslíš, .... že kurzor. Ponech si toto presvedčeni a budeš mát o starost míň.

Windows jsou totiž skutočne specialista na činnosti o které je nikdo nežáda a nikdo je nepotrebuje.

Problematika tato má dlouhou historii a rady jak diagnostikovat co to vlastne Windows delá a jak s tím zatočit plní internet už mnoho let.

Tím myslím aktuální problém. :-D Na ostatní je snad dost času a u předchozích mašin už jsem si taky zažil svoje, věř mi ;-) Jen mě to zkrátka irituje, to neustálé blikání, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo neví jak na to...

Blika aj nieco ine (napr. LED disku) alebo len ten kurzor?
Pozrel si sa uz do start-spustit:msconfig karta po spusteni ze co vsetko sa ti spusta pri starte Win?
A v ovl.paneloch indexovanie by som skusil zrusit vsetky polozky ktore tam su pre indexaciu, a vo vlastnostiach disku - defragmentacia by som skusil vypnut planovanu defragmentaciu. A vypnut antivir a podobne nezmysly beziace na pozadi (to by som urobil ako prve) Nejaka zmena?

Heuréka! Problém je vyřešen. Přes to msconfig jsem došel na to, co tam pouští ten sviňský program!:) Ukázalo se, že to byl ovladač tiskárny, který každých 5 minut zkoušel nějaký update či co. CPU vždycky vyletělo na 18% z normálních 3%, proto ten ukazatel.

Děkuju moc za radu! :-) Snad jsem nijak extrémně nerušil.

Ještě jednou díky!

Aha HP, tak to je pre HP software normalne. Idealne je vobec akykolvek HP SW neinstalovat ale len cisto ovladac, a aj to len ak Win nema ovladac uz v sebe.
Inac update sa moze dat aj normalne vypnut v nejakom HP programe alebo aj odinstalovat v ovl.panely - software. Staci to ale aj vypnut v msconfig (ja to mazem rovno z registry - umiestnenie je uvedene v tom msconfigu)