Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření instalačního disku win7

Dobrý den, potřeboval bych poradit.. Mám zakoupený ntb s oem win7.. takže OS je předinstalován a CD jsem k němu nedostal.. Bylo mi řečeno, že je na skrytém oddílu.. Na něm jsem našel složku dell/image/factory.win . Co mám udělat, abych disk vytvořil správně, respektive abych spustil na čistém ntb novou instalaci z disku? Potřebuji jej nainstalovat na druhý ntb na kterém byl vadný hdd tudíž jsem jej musel vyměnit.. Hledal jsem to na netu, ale nějak jsem se k tomu nedopídil. Děkuji za rady

z toho sa neda win nainstalovat. Na druhy NB potrebujes obraz pre ten druhy NB. Neni to stejne. Ak by to boli uplne stejne notebooky (stejna znacka stejny model) tak vted yto ide tak ze nakolonujes obsah disku akymkolvek programom na klonovanie disku, alebo linux prikaz dd