Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se soubory - přístup zamítnut

Zdravim mám problém přehrál jsem si Windows a při instalaci jsem dal volbu ponechat stávající soubory, nainstalovalo se to a teď když chci otevřít složku s těmi soubory co byly v minulim systému tak mi to píše Access is denied-přístup zamítnut.Prosím o pomoc. Děkuji
Změna předmětu, původně: Pomoc se soubory
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ty si strc za klobuk svoje zlozky ked nie si ochotny si ani precitat na google jak sa to robi. Potrebujes dostat vsetko do huby a aby sme ti pri tom aj skrabkali gule?
Najprv vo vlastnostiach zlozky zrusis zjednodusene zdielanie a potom v pravy klik na zlozku (alebo na disk) - zabezpecenie nastavis plne prava pre Everyone.