Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš - Nastavení DPI

Dobrý den

Mám novou myš, kterou se neustále snažím vyladit, ale marně. :( Jde nastavita až do 2000 DPI a lze upravovat také osu X a Y. Mám otázku jaké DPI je asi nejoptimálnější na tyto hry -- > pouze pro CSS a TF2 .

Děkuji předem

můžeš mi vysvětlit český význam slov "nejoptimálnější" a "optimální", když je tady tak zkušeně používáš? Pravděpodobně budeš používat i podobný patvar "nejideálnější." Má rada je, abys nepoužíval cizí slova, jejichž významu nerozumíš.

Tvůj problém "ladění" myši je podobně nesmyslný jako význam dotazu. DPI pouze nastavuje poměr fyzicky ujeté vzdálenosti myši po podložce ku virtuální vzdálenosti uražené kurzorem myši na obrazovce. Pokud máš problémy s hraním, raději se zaměř na nastavení (vypnutí) akcelerace pohybu, protože to bývá nejčastější problém nezkušených hráčů.

A můžeš ty vysvětlit proč se chováš jak debílek?

• Proc hned debilek ? V podstate mu napsal t co chtel slyset..

Cojje
• Osobne jsem na "1800" /plocha, coz je pro me "nejoptimálnější", na plose tak, aby jsem jednim tahem ci pohybem zapesti, prejel z jedné strany obrazovky nadruhou.
• Kdyz mi zbyde cas na nejaké to WEEK hrani /BF4, citlivost mysi si dolazuji az primo ve hre.