Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 Schema napájení

Ahoj,

cokoliv změním ve schematu napájení, po restartu se nastaví na původní.
Pokud vytvořím svoje schéma napájení a změním je, po restartu se nastaví na původní.

Štve mě tento problém hlavně z důvodu provozu notebooku na baterie.
Nechci aby mi po pěti minutách notebook přecházel do režimu spánku.
Ale aspoň po patnácti.

Díky.

Je to notebook od HP.
Prováděl jsem čistou instalaci W7 bez všech ostatních HP "vylepšovátek".
Když jsem zjistil, že nastavení windows schematu nefunguje, nainstaloval jsem
ten jejich HP power management, nebo co to na tom CD je. Ovšem nastavení, okrem vzhledu, fungovalo stejně blbě.
Tak jsem ten HP nástroj zase odinstaloval.
Zkoušel jsem, podle rad co jsem našel na internetu, nastavit/vytvořit schéma z cmd, ale opět bez úspěchu. Tak tedy nevím.

Dobrý den, pokud máte novou instalaci a takto se projevuje, neváhejte a instalaci provedte znovu. Nic tím nezkazíte, zrejme se neco pokazilo pri instalaci. Pokud se to uz ted projevuje "jen na hloupostech", nevíte, co to začne dělat později. A hned po instalaci funkci zkuste. Mohlo by to být i jinýma věcma, ale toto vyloučí téměř všechny faktory a nakonec je s tím i nejméně práce.

Skus uplne cistu instalaciu a over si ci to funguje hned po instalacii, ak ano potom sleduj po instalacii ktorej veci od HP to prestane fungovat. Zrejme tam bude nainstalena nejaka vec ktora sa nainstalila s ovladacmi od HP. Alebo mas nejake blbe instalacne CD? instaloval si to uplne nacisto vcetne formatovania oddielu? Ak nie tak skus tak

Čistou instalaci bych udělal. Notebook je pracovní a není čas si s ním hrát. Takže tato možnost nepřichází v úvahu.
Instalace proběhla na čistém disku. Ovladače jsem použil pouze ty, které byly nutné ke zprovoznění hardwareu.
Nic z HP jsem neinstaloval. Takže pokud nepřijde rada typu - změnit něco v registrech, nebo nastavit toto či tamto, tak se budu muset s problémem smířit.
Ještě mě napadá...
Uživatelé v systému:

Administrator - člen skupiny Administrators - účet zakázán
Já - člen skupiny Administrators - účet povolen
Guest - člen Guests - účet zakázán

Nevím, jestli nedělá problém, když mám zakázaný účet admina.

Mám podobný problém,akorát s tím rozdílem,že se mi resetuje nastavení jasu displeje.Po nové,čisté instalaci vše fungovalo správně,ale jen do té doby než jsem nainstaloval ovladače grafické karty.Poté se problém znovu objevil.Bohužel ani nové ovladače od výrobce nepomohly.HP i Radeon na to k.šlou