Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nainstalovat aplikace bez adm.práv

Pěkné odpoledne přeji.
Chtěl bych se optat,jak mám do firemního ntb nainstalovat aplikace Itunes,pro synchronizace s mým iphonem.IT mamlas je na dovolené na dva týdny,tudíž se na účet správce nijak nedostanu a heslo mi neřekne. Potřebuju to nutně , jinak bych nepsal.Po příjezdu mu to jen oznámím a tím to končí.

V nouzovém režimu asi taktéž systém rozeznává práva že?Předem děkuji za odpovědi.

NTB ASUS FSKA
Win vista 32bit

Lehce, vytvoř si nějaký .bat soubor s tímto kódem: cmd /min /C "set __COMPAT_LAYER=RUNASINVOKER && start "" "%1"" a poté na něj přetáhni aplikaci kterou chceš nainstalovat. PS: Toto není z mojí hlavy :)