Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SkyDrive příšerně zpomaluje internet

Zdravím,
začal jsem používat SkyDrive k zálohování fotek, ale mám problém s rychlostí internetu, kdy běží SkyDrive klient. Normálně mám ping 50, download 7-12 Mbit/s, upload 0,43 Mbit/s, když je klient spuštěný, mám ping přes 1000 ms, download 0,59 Mb/s a upload 0,15 (měřeno na speedtest.net). SkyDrive píše, že nahrává soubory, je jich docela dost, ale proč to má takovej vliv na rychlost, hlavně download?

Zahlteny upload brzdi download pretoze aj download potrebuje posielat poziadavky na paekty od teba von. Takze ak sa da tak obmedz upload v tom sky nezmysle napr. na 90% tvojej kapacity uploadovej a malo by to byt vyrazne lepsie. Ked sa to v tom sky nezmysle obmedzit neda tak to nepouzivaj.
BTW. ja by som svoje fotky nedal nejakej sky nezymsel firme ani nahodou, jedine prehnane cez AES s 256bit klucom :)