Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno levná sestava

1)ja bych naopak šel jedině do alzy i jakožto student s dost omezeným rozpočtem. Všichni řikaj jak je drahá, ale kde máš takovou kvalitu nákupu? Když jdeš do Holešovic na centrálu maj většinu věcí vystavené tudíž si můžeš vybrat podle toho jak to vypadá jak to funguje (většina telefonů, notebooků, konzolí atd...) a hlavní výhodou je že vše co potřebuješ máš za do 20minut jinde čekáš i týdny. Nevím teda jak ostatní pobočky, ale ještě jsem neviděl takhle rozsáhlej obchod s elektronikou možná Datart ale ten je spíše zaměřenej na domácnost.

2) Proč by do "levné" sestavy nemohl dát tu 250ku? ve srovnání s Intelem je na tom cenově lépe a nepotřebuje k němu extra drahou desku, ale M-Pol vybere lépe i s deskou.

3) fungovat by to mělo ale bude to shit :-)

Než toho starýho Athlona, tak fakt raději přidat pár stovek na nějaký Pentium s architekturou SandyBridge, výkonem to je někde úplně jinde. Ten Athlon má přece jen už asi 3 roky za sebou. Mám to doma a sám vím, že to není žádná sláva. Pokud to chce na hry, Intel bude lepší volba.

v té mé sestavě je navíc DVD mechanika, to je 500Kč dolů. Pokud chceš šetřit, můžeš ještě ubrat na grafice a zdroji.

Tohle je rozumné naprosté minimum, pod které nemá smysl a cenu jít:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1O950 11AN1020F9H010XJJ011AQI01196P01

edit: ale sám jsi psal, že chceš sestavu za 10 tyček..
edit2: předpokládám, že chceš hrát hry. Pokud ne, můžeš grafiku úplně vypustit, postačí ti ta integrovaná.

1)zkouel si u nic někdy něco reklamovat, to je skoro? alespoň tady (v Brně) se k zákazníků hovají jako k hovnu na podrážce.., ale třeba to je v Praze lepší :-)
2)intel pentium sandy bridge od touchwooda bude myslím lepší
2)o funkčnosti sem nemluvil - psal sem, že to bude nepoužitelné