Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna ráno nefunguje

Dobré ránko,
stalo se to včera a dnes se to opakovalo, tak to sem pro jistotu plácnu.
Zkusil jsem na poradna.net přistoupit kolem cca šesté ranní... a nic... stránka se načítá... načítá... načítá... a já stále koukám na blank page.
Po probuzení admina a kopnutí do serveru se to (cca v 8)? rozjelo.

Dnes se opakovala stejná situace. Všechny ostatní weby fungovaly normálně.

Áno, ranné výpadky nás mrzia a budeme ich riešiť.

Je to zrejme spôsobené nočným zálohovaním databázy. Takéto zálohovanie takto beží už cca rok, ale dnes sa niečo počas neho pokazilo a namiesto bežných 2-3 minút trvalo 46 minút.