Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spuštění webcamery

potřebuji poradit mám nootebok asus chtěla jsem spustit webcameru ale nikde v počítači není zobrazena.... ale na facebooku můžu se vyfotit a někomu poslat ale jinak ji nespustím... v manuálu je psaná ale nikde jsem ji nenašla poraďte prosím Veronika

To jo, ale kde konkretne "v pocitaci" by si to chcela spustit?
Moj Asus ma predinstalovanu blbinku na nahravanie\snimanie obrazu, nespomeniem si nazov, skus to pohladat.

nevím jestli nemám nějaký program na to stáhnout což mi připadá blbost .... :-)

S tym suhlasim, tiez by som taky program nestahoval