Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padanie spojenia alebo?

Mam podobny problem v praci mam pocitac ktory sa vsak vyuziva ako internet kafe...
Mam tam noda ktomu spybot search and destroy / to naj, na spyware regy ci trojany,co som kedy mal/ ako prehliadac sa pouziva maxton to jest nadstavba na explorer funguje to este lip nez opera a 10 lepsie nez fire fox a predsa... pod mojim uctom, to jest adminiostrator nemam s internetom problem ale pri prehlaseni na internet cafe pada pripojenie a neustale pise hlasku stranka je nedostupna... pritom v systeme som nenasiel ziaden borcus ci xyby.... system bol 2krat preinstalovany upgrade prevedeny a stale je to to same... Pouzivam Win XP Pro

Zkus požadovanou stránku pingnout z příkazové konzoly, možná je na seznamu blokovaných adres IE (využívá ho Maxthon), ten blacklist tam cpe Spybot search & destroy (imunizace). Co soubor %windir%\system32\drivers\etc\hosts - některé antispyware programy pomocí něj blokují stránky.