Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika - mne se to seka nevite co stim?

dobry den koupil sem si grafiku hd 5570 : http://www.alza.cz/gigabyte-r557d3-1gi-d300795.htm
ale zjistil sem ze mam rozdilny specifikace na extra hardware jsou : http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/1 6591-ati-radeon-hd-5570-directx-11-pro-sporive?sta rt=3
ale ja mam vystrizek-jpg
pomocte mi kamos ma hd 5550 a hraje nfs the run na hight a mne se to seka
nevite co stim ?
Zmena predmetu, pôvodne: grafika (los)

X4?
tak to dej minimálně HD 7770

Doporučuji:
sapphire-hd-7770-d303575.htm a rovnou taktnout na OC verzi přidá 10% výkonu a ušetříš 400,- (OC=ta samá karta taktnutá od výrobce)
Mam tuto a nataktovanou. Chlazení má opravdu dokonalé. Při nataktování hřeje o 1 stupen více jak bez nej.
Pokud nechceš dražší kartu ber tuto.
Při testech výkon srovnatelný s GTX 550Ti při nataktování lepší.
Velice nízká spotřeba."Skvělou zprávou je, že i když karta spadá do střední třídy, tak nabídne totožné technologie jako současný hi-end v podobě modelů řady 7900"

nebo lepší ale dražší

Doporučil bych ti i lepší ale když chceš kartu za 1500,- tak myslím že i ta za 3200,- pro tebe bude moc.
Ale pokud do toho chceš investovat tak kup neco co má cenu a ne za 1500,- tak jsi nemusel mít X4 3200mhz ale jen 3200mhz v jednom jádře.
K tomu CPU fakt ber minimálně tu HD 7770 je to velice dobrá karta a již v ovladačích ji taktneš o 10% stabilně bez zvíšene spotřeby a poškození.

tolik penez nemam
radši bych koupil tuto http://www.alza.cz/asus-eah6770-dc-g-2di-1gd5-dirt -3-edition-d253669.htm
nebo tu levnějši s těma 512mb ram
hraju v rozlišení 1280x1024
nebo levnějši protože todle rozlišení ve kterem hruju si myslim že by mohla utahnout i nějaka levnější karta
(chci si hlavně zahrat nfs the run na vysoky detaily a battlefield 3 taky na vysoky ale hrat na ultra to nepotřebuju jen chci aby to se to dalo na tech detailech dalo hrat u battlefield mi stačí 45 fps a nfs the tun aby to neklesalo pod 30 fps , chci se hlavně připravit na hrun nfs most wanted 2 )

musim upozornit že se jedna o odemčení procesor ktery je stabílní mam ho totiž uz rok
teploti nikdy nepřesahly při zateži 55 stupnu
a v klidu mam 34 stupnu
potřebuju ješte s něčím pomoc chci koupit ješte nějakou zakladní desku za rozumnou cenu

pameti mam ddr3
socket mam am3 spětně kompatibilní se socketem am2+

hlavně bych potřeboval nějakou větší zakladní desku tu co mam je strašně mala

když mam tu hd 5570 mohl bych do ni koupit tu hd 6670 ,fungovalo by to ?

Nefungovalo. A i kdyby to nakrásně fungovalo, výsledný "výkon" by byl PŘINEJLEPŠÍM roven té výkonnější kartě, v tom horším případě roven té HORŠÍ kartě.