Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu - dotaz na FUP

Ahoj, mám O2 zero a potřebuju do mobilu na týden internet (dovolená) pokrytí budu mít 3G. Můžu mít buď za 150kč/měsíc FUP 150MB nebo za 300Kč/měsíc FUP 500MB. Bude mi ten menší stačit? potřebuji jen emaily, přočíst novinky a jiné stránky.... žádné stahování či youtube. Kolik kb tak zabere jedno prohlídnutí například seznamu řádově??? dík moc

Zalezi od toho co a jak budes prohlizet, pokud uvadis jen emaily nebo novinky atd. vetsina techto stranek je i v mobilni verzi, cili optimalizovana co se tyce objemu dat. Myslim tech 150MB by melo na tyden stacit, stahni a instaluj si do founu nejakou aplikaci k mereni toku dat a taky i jak tu nekdo psal, Opera mini je dobry pocin. Jinak co se tyce prekroceni FUP, vcera jsem tohle spachal u TMO a internet je momentalne nepouzitelny, mobilni domovska stranka google se nacita nekolik minut, no tech par dni to ozelim.