Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3G síť ikonka, N6700

Dobrý den, prosím vás o radu. V Nokii 6700 Classic po vložení simkarty ze zobrazilo vlevo nahoře na displeji ikonka 3G a GPRS a že se to přihlašovalo k mapám.Tak jsem raději pak simkartu vytáhl at to připadně "nežere" kredit. Víc nevím , dá se nějak ty 3G zrušit? Nebo proč to tam stále svítí to 3G?
Děkuji za odpo

nokia sa automaticky pripojuje k tej sieti,ktorá je k dispozícii,pokial nechceš využívať 3G kvôli väčším poplatkom,tak v menu nastavenia sietí si zaškrtni volbu používať iba 2G siete a vypni si automatické zisťovanie dostupného operátora,ale nastav si manuálne toho,ktorého používaš,inak bude nokia stále automaticky voliť ten typ siete,ktorý je momentálne najlahšie dostupný...