Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 a grafika HD 6700

Zdravím, specifikace problému:
Nová instalace Win 7/64/ Ultimate (po xp), formát hd, instalace ok. Přidáním grafiky radeon hd 6700, tím myslím driverů(aktuálních), dojde k restartu a win naběhnou jen dopozadí plochy, bez ikon, myši. Nic nejde dělat, tvrdý restart jediné řešení, opětovně vyžaduje instalaci Win. Do doby driverů na grafiku vše s win ok. Poradíte? Čtyřjádro,2gb ram,

grafika na XP bola bezproblemu, to sa nerovna "je bezproblemu", uz nemusi byt.
Na xp si na tej grafike skusal aj hrat hry? Ono to neni jedno Xp a W7 su dost rozdielne co sa tyka zataze samotneho win (napr. w7 robi performance test apod.)
Podla mna to vypada na HW problem. sksuil by som inu grafiku a iny zdroj (na test si pozicat)