Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlení aplikací

Dobrý den, nevím, ale mám pocit, že už to tu bylo, ale nemohu to najit. Mám problém, že po nějaký době se mi zrychlí aplikace. nejlépe to bylo poznat na NFS Most Wanted, auta jela rychleji a pokud tam byla nějaká animace, tak šel obraz napřed. Čím může být toto zrychlení způsobeno? Předem díky. Systém windows xp sp3

no já sem se na to mrk a ono to nastavení nebylo vše nastavený na max a V-Sync se mě potom vypl, tak sem ho znova zapl zkusil vytvořit další profil, abych se podíval na tu úvodní animaci a je to v poho, může to být tím, že když je silná sestava a je to, když se teda jedná o hru na nižší detaily, že by to jelo rychle a když se to zvíší tak se to stabilizuje, v programu sem to zatím nějak moc nezahlíd. Předem se omlouvám, kdyby to bylo jennom v tomhle, že sem to nedal do herní poradny.