Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Restartovaní PC

Koupil jsem si nový notebook přesně tento http://www.czc.cz/acer-aspire-v3-571g-53216g75makk -cerna/110722/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_me dium=cpc&utm_campaign=Notebooky&utm_term=Acer_Aspi re_V3_571G_53216G75Makk_cerna stahnul jsem si windows 7 Ultimate (nelegalne)
Vse jsem nainstaloval a po zapnuti PC naběhne bios a PC se restartuje.

Lock. Co víc k tomu dodat.. (touchwood)

loading...

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
•vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
•sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
•reklamního charakteru
•odlišné od zaměření fóra

když neumíš krást, tak jdi dělat přidavače.