Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování externího HDD z FAT 32 na NTFS

Dobrý den,

chtěl bych Vás poprosit o radu, jak se dá formátovat externí HDD. Zkoušel jsem si stáhnout program HP USB Disk Storage Format Tool, ale při zapnutí se mi ukáže, že potřebují k jeho používání práva. Mohl by mi prosím poradit nějakou jinou cestu?.

Předem děkuji

1. buď omylem zkoušíš formátovat vlastní systémový disk.
2. nebo zkontroluj, že ten externí disk windows nepovažují za pevný (jejich oblíbený omyl), a že si na něm nevytvořily koš (adresář "recycler") ani na něj nenatáhly body obnovení (system volume information).

chce to mít povolené zobrazení skrytých souborů.