Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veřejné vkládání obrázků na web

Zdravím, chtěl bych si založit jednoduchou webovou stránku, založenou na tom, že lidé vkládají své obrázky přímo na web. Obrázek by měl limit velikosti a autor by musel zadat "nickname". Obrázky by se jednoduše zobrazovaly pod sebou podle data přidání a automaticky by se tvořily stránky (max 10 obrázku na stránku). U každého obrázku by šlo hlasovat a také sdílet na sociálních sítích. Jenže jak a kde takový systém nejlépe vytvořím ? Vím, že wordpress pracuje podobně, akorát vkládám příspěvky já, nikoliv veřejnost. Snad někdo pochopil co vlastně potřebuji, Díky

on pravděpodobně nemá v úmyslu vytvořit další imageshack nebo podobnou službu. Možná si ani neuvědomuješ, kolikrát denně někam zadáváš svůj e-mail, nick nebo podobné údaje. Lidi to běžně dělají.

Nicméně, myslím si, že naše polemika nad smyslem či nesmyslem daného snažení je vedlejší. Mu šlo o to, jak dosáhnout toho webu.

jednoduchou webovou stránku
lidé vkládají své obrázky přímo na web
limit velikosti a autor by musel zadat "nickname"
Obrázky by se jednoduše zobrazovaly pod sebou podle data přidání
automaticky by se tvořily stránky (max 10 obrázku na stránku)
U každého obrázku by šlo hlasovat a také sdílet na sociálních sítích
Jenže jak a kde takový systém nejlépe vytvořím?

Kolik toho víš o tvorbě webu? Už jsi někdy viděl alespoň jakpsatweb.cz? ;-)

O tvorbe webu nevim nic. jakpsatweb.cz je pro me naprosto zbytecny web a presto mam 6 webu, ktery 99,99% casu funguji bez problemu. Takze nastesti v dnesni dobe neni nutny umet nic z tebou doporucenyho nesmyslu. To si muzou nechat patlalove v kodu. Nastesti existuje i par patlalu, kteri mysli na normalni lidi, kteri s patlalstvim nechteji mit nic spolecny a vytvari pro ne hotovy a funkcni reseni. Kdyby byli vsichni jako ty a 3/4 lidi tady z poradny, tak se dnes vsichni rypou v kodu anebo si obyc. clovek web neudela. Nastesti nejsou vsichni stejni.

neni nutny umet nic z tebou doporucenyho nesmyslu

Ale prosím tě. Kdepak mu něco doporučuju a navíc nějaký nesmysl? Vezmi si brýle.
Nějak jsi přeskočil ten poslední bod: "Jenže jak a kde takový systém nejlépe vytvořím?"
Nedohaduj se se mnou a poraď raději tazateli.