Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak je to s expirovaným free Avastem?

Musí se to odinstalit a znovu nainstalovat, nebo stačí opět zaregistrovat? Zrovna mi volal zákoš, že to po něm skuhrá něco ve smyslu "nemáte chráněn PC" či co a nedokázal jsem mu poradit (neboť to nepoužívám) jinak, než ať to odinstaluje a nahodí znovu. Jak to teda je?

Tady jen doplním pro info : Avast Free instaluju na počítače, které mi přijdou pod ruku. Registraci na svůj email i jméno dělám cca 20-30x za rok, zatím žádný problém (všechna tato pc jsou soukromá, ne na komerční využití, na pracovní stanice instaluji zakoupený jiný antivir). Při prodloužení po roce stačí potvrdit zadané údaje (starší verze se musela znovu přeposlat aktivační kod na email a ten zadat, dnes se toto už nedělá). Takže ano, krom toho, že člověk si musí odkliknout, že nechce zkusit 30 denní verzi profi Avastu, nemusí dělat vlastně nic.