Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 instalace?

Zdravim chtěl bych se zeptat chci reinstalovat windows 7 mam origoš CD a pokud vim tak se ta instalace nějak zapínala hned po startu ale poté co jsem vložil CD do mechaniky tak mi hned vyjela tabulka tak jsem dal spustit a momentálně instaluju windows 7 tzv. z "plochy" tak bych se chtěl zeptat zda to je tak dobře a nebo co stim? Páč už to instaluje něco ale všechny ty starý soubory pořád na ploše mam tak nevim zda třeba zmizej a nějak se to celý resetne a nebo se teď instaluje něco úplně jinýho nebo prostě nevim tak otázka zní Dělám to dobře i takhle? Nebo prostě musim nejdřiv mít vypnutej počítač a hned po zapnutí?

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Dobrý tak už to mam nastavený já jen jestli to šlo takhle taky a nebo ne a ještě by mě docela zajímalo to nastavení rozlišení jelikož teď mam úplně nějaký divný než předtim jinak samozřejmě v upravení rozlišení jsem byl ale mam to namaximmum a beztak je to takovový divný tak bych se chtěl zeptat podle čeho se to dá ještě nastavit?