Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xara 3D nezobrazuje se okno s nastavením exportu.

Když dám v Xara 3D v 5 exportovat obrázek, vyskočí okno, kam jej uložit a pak už nic, program jakoby na něco čeká a na nic nereaguje. Mám pocit, že okno, které se normálně zobrazuje následovně a slouží k nastavení parametrů exportu (velikost, průhlednost atd.) se nezobrazí "navrchu" a je "pod" hlavním oknem programu. S hlavním oknem programu nejde dělat nic a ani nejde šoupnout stranou, jestli to tam není. Ve správci programů ukazuje, že Xara je spuštěna, zamrzlá tedy není.
Měl jsem podezření na ovladače myši (mám Genius a jednou mi to dělalo u jiného programu). Ty jsem po spuštění zakázal, resnul, ale je to stejné. Stejně se to chová i u trialu v 6, co jsem zkusil.
Netušíte někdo, čím by to mohlo být?

Windows XP
myš Genius
grafika nVidia
hodinky Prim Sport
pivo Braník

Nojo, teď mi došlo, že to asi dělá od té doby, co jsem blbnul s Google side barem, nebo co to je. Zkusil jsem ve vlastnostech Plochy povypínat co se dá (vlastně pouze nějaké "synchronizovat s home page", ale home page stejně zaškrtlá není) a na setinu vteřiny to tam jakoby bliklo. Ještě zkusím resnout.

Nechal jsem to na všední den, až tu bude víc lidiček.
Všechno Xara 3D jsem odinstaloval, prohledal registry, veškeré zmínky o Xaře smazal, prohledal soubory na HDD na výskyt *xara*.* a taktéž vše smazal, resnul, nainstaloval Xara 3D znovu... A nic.
Při exportu souboru to okno s nastavením exportu nevyskočí, chová se jako zamrzlá, ale ve správci úloh zamrzlá není.
Ještě jsem to zkoušel obelstít, že jsem dal monitoru větší rozlišení, jestli to okno není někde šouplé na straně a nečeká tam na mě, ale nabylo.
A já bych tak potřeboval dělat buuuuuuuuuuuu.