Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzhled Windows XP

Ahoj , mám takový problém když jsem extrahoval složku z .rar stalo se mi toto viz. obrázek :

http://img.war3zone.eu/img/1344879208.png

Co s tím ? Děkuji

Tak ked ani sam nevies co si delal tak to mas blbe. Si zaspal na klavesnici alebo mas post-traumaticku amneziu?

Skusat mozes pravy klik na plochu nastavit normalny motiv, restart Win (ale ked nevies co si robil tak moze byt ze uz nenabootuju, ak nenabootuju tak nudzak a obnovit bod obnovenia)