Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Forwardování IP adresy

Čus moji IT parťáci... Už nějakou dobu se zabývám o forward mojí IP... Mám o2 a zyxel P660HW-T3 v2. Už jsem v nat všechno udělal podle forward.com nebo tak nějak byla ta stránka ale nic.. vypnul jsem firewall i v pc taky nic.. ani off antiviráku nezabral... (BTW: jde o hru Minecraft) pak jdu na mojeip.cz hodím ji do hry a nic.. porty vše je dobře.. popřípadě sem hodím screeny... no tak už si vážně nevím rady. Pokud by byl nějaký IT kámoš tak hodnej :-D a pomohl mi ;-)

Tak tam není.. ukáže mi to jméno druhého PC (a hlavně že je to 10.0.0.6, ikdyž všechno okolí mi hlásí že je to 10.0.0.4) ale 25565 tam není... tak už nevím.. :// :-(

zkusil jsem pojmenovat service name stejně jako .bat soubor, nepomohlo ://

What the hell ? O2 a německý ? :D
Nechápu... No každopádně to pořád nejede... a už si vážně nevím rady :-//
Popřípadě pošlu i screen z druhého pc z konzole - netstat ....
Ale vážně je to divný... přes PF by to jít mělo a pořád nic..