Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android správce účtu google. Pomoooc!

Zdravím. Poslední dobou mi nějak podezřele padají aplikace na mém HTC HD 2 s Androidem 4.0.3 :( Nejdřív SMS a MMS - vyřešeno... Pak Poweramp ten sem odinstaloval, ale teď mi spadnul Správce účtu Google a zmizel. Prostě v mobilu neni, nevim jak je to možné. Neodinstalovával sem ho ::) No a teď mi kvůli tomu padá i Google play. Otevře se a zase se zavře.

Nevíte co s tím? :(

Díky všem!

Stahni ASTRO file manager v .apk treba z uloz.to (kdyz ti market nejde) a zalohuj si ty aplikace na SD, kterou jen pak vytahnes. Az bude po vsem aplikace najdes v backups/apps (myslim :-D). Nevim jak na tom budou data aplikaci (vysledky atd..).