Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nebootuje

Nazdar,
mám problém, ted jsem složil počítač,při zapnutí načte mechaniky a HDD, ale zastaví se před bootováním OS.

A instaloval si ten OS na tom novom PC? Ak nie tak sa necuduj.
Inac chce to viac informacii, kde presne sa to zastavi (co vidis na obrazovke), co si s tym doteraz robil, atd.
V BIOSe skontroluj poradie bootovania, a ak nemas v PC floppy mechaniku tak ju v BIOSe vypni (FDD na Disabled).