Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil Nokia

Dobrý den chci se vás zeptat ohledně mobilu Nokia 2330c-2 mě se zdá že tam správně má být 32MB Pamětí ne?.. A já mám 9,6 Mb.. A vlezou se mi tam jenom 3 písničky víc. Ne a předtím nejmin víc.. Což je mi divné .. Prosím vás o radu. Díky

A nedá se ještě udělat nějaká Tovární nastavení ?.. Že prostě se úplně vše smaže a dá se to do výrobního stavu ?... byl na YT - YouTube kod napsal sem ale nefungoval nebo nevím kde by se to mělo napsat.. Mno nevím ..Ale docela mě to štve :D..