Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzává mi PC

Potřeboval bych poradit. Mám nový pc sempron 3000+ a občas mi z ničeho nic zamrzne a musím ho restartovat. Nevíte čím to může být?

Potřebuješ k tomu 1 disketu a program Memtest86.
Postup: 1. Připrav si disketu, 2. Stáhni program odtud: memt32.zip 3. Rozbal stažený soubor 4. Po rozbalení spusť soubor install.bat 5. Vlož diketu do mechaniky 6. na dotaz "Enter target diskette drive" odpověz: a 7. stiskni 2xENTER 8. Počkej, až se vytvoří disketa 9. restartuj PC s disketou v mechanice 10. Nastav v BIOSu přednostní bootování z diskety 11. Nech automaticky nastartovat program z diskety 12. Po několika hodinách (alespoň 6-8) se podívej, jaké číslo je ve sloupci "Errors" 13. Restartuj PC a napiš nám sem to číslo.