Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování foto

prosím o radu,mám problém s vypalováním fotek na cd nebo dvd.Z fotek složím v Movie Makeru celkový film,uložím ho do dokumentů a odtud ho vypálím na cd nebo dvd podle velikosti.Ač vypaluji v různých programech(Ashampoo,imgBurn,InfraRecorder,BurnAwar e,tak to nejde přehrát ani na jednom stolním dvd přehrávači(mám tři).Nevím kde je chyba.Děkuji za radu.milko1207@seznam.cz

Film, prezentace pravdepodobne ve formatu wmv. Osobne bych se neparal s vytvarenim nejakych foto prezentaci, navic je to vzdy na ukor kvality. Fotky (hadam ze formatu JPEG) proste naskatulkovat do slozek, ty pote vypalit na CD, DVD. Prehravac si s nimi poradi a spustit jako prezentace pujdou urcite take. Dalsi reseni je onu prezentaci-film prevest na format vhodny k tomu aby je jeden z uvedenych playeru prehral a tusim ze nektery z tebou jmenovanych palicich softu umi take vytvaret foto slideshow, tak proc to nedelat v nem, myslim je to Ashampoo, nevim ale co pouzivas za verzi.