Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Mobile 6.5

Zdravim lidi
Mam starší mobil HTC Touch2 model: T3333
Jeho vnitřní prostředí(nevím jak to jinak nazvat :D Plocha atd.) funguje na Touchflo.
Tak a teď se jde k problému.
Potřeboval bych sehnal nějaký software na úpravu motivů .
Děkuji za rady.

všechno je to už dávná historie , htc už nevyvýjí touchflo a windows mobile už také zanikly, HTC dnes ve spolupráci s googlem dává do telefonů prostředí Android Sense a to je velmi bohatě přizpůsobitelné.