Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada pri kúpe telefónu z orange na paušál

Ahoj takže potrebujem vybrať z týchto telefónov.

HTC Desire C black
Huawei Ascend G300
Orange Monte Carlo
Orange San Francisco II
Samsung Galaxy Mini 2
Samsung Galaxy Ace
Samsung Galaxy Xcover
Sony Ericsson Live with Walkman
HTC One V
Nokia Lumia 710
Samsung Omnia W

Výber je ohraničený na tieto telefóny.
Jedinou podmienkou je aby to v systéme nesekalo pri dákom tom multitaskingu. Sem tam sa na tom bude fotiť prípadne počúvať hudba inak nič iné. Tiež berte do úvahy baterku aby to každý deň nemuselo byť v nabíjačke.

Vopred ďakujem za rady :)

Kazdy den na nabijacke budes mat kazdy telefon. Staci vypnut 3G a mozes mat aj 2-3 dni telefon na telefonovanie. Podotykam len na telefonovanie.
Ujasni si, co chces od telefonu, podla vyberu si asi na androidny, takze vyhod hned Nokiu, mne osobne vyhovuju viac systemy od HTC, tie od Samsungu mi pridu kostrbatejsie, ale je to asi veci zvyku.
Pozeraj hlavne na ramku, to si myslim, ze je najvacsia slabina androidnych telefonovo. Kedysi som si myslel, ze 3.2" displej je maly a ze 4" je to prave, ale dnes po roku pouzivania mam uz pocit, ze 4 je uz moc a 3.2 je este velkostou telefon a nie maly tablet.