Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photoshop (Nelze inicializovat photoshop, protože odkládací disky jsou plné)

Dobrý den, ahoj.
Mám takový menší problém s Photoshopem (Adobe PS CS). Problém se vyskytoval již dříve, ale vždy se to nějak (samo?) vyřešilo.
Vždy, když se snažím PS otevřít, chvilku se načítá, vypadá to nadejně, ale hned těsne před úplným spuštěním programu naskočí tabulka Nelze inicializovat photoshop, protože odkládací disky jsou plné. (viz. obrázek)
Odkládací disky - tomu rozumím, jakože disk C je nejspíš plný, jenže jsem ho čistila, tudíž by to mělo jet.
Může mi to nějak zkusit někdo POLOPATICKY vysvětlit, co s tím? :-)
Děkuju moc.

[http://pc.poradna.net/file/view/10550-photoshop-gi f]

Změna předmětu, původně: Photoshop (Kráťa) (Kráťa)

Jaký máte photoshop, kolik disků v PC, jak velké disky, kolik je volného místa? Zkuste se podívat - úpravy-předvolby-výkon-odkládací disky-u kterého disku je zaškrtnuto "aktivní" a kolik je tam místa. Pokud se ale do photoshopu vůbec nedostanete, tak se nepodíváte. Zkusil bych photoshop přeinstalovat.

To, že jsi disk čistila ani zdaleka nemusí znamenat, že je na něm dost místa. Odkládací soubor si vytváří nejen systém, ale i PS. Ten potřebuje v defaultním nastavení volné místo o velikosti cca 60% RAM pro svůj odkládací soubor (nezávisle na stránkovacím souboru, který si vytváři Windows). Takže polopaticky nejlépe poradí helpdesk Adobe - mluví tam česky a v takovémto případě navedou krok za krokem. Tady nikdo seriozně nepomůže pokud nebude znát minimálně velikost volného místa na disku a velikost RAM. Odkládací soubor Photoshopu by měl ideálně být na fyzicky jiném disku než na systémovém.