Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nabootovaním a reakci pc

Dobrý večer.
Jsem zoufalý a proto se obracím s otázkou na vás, odborníky.
Nedávno jsem byl nucen natvrdo restartovat můj notebook Acer, jelikož se seknul při rozbalování souboru rar a dále nekomunikoval.
Bohužel to mělo za následek zhroucení systému windows a ten dále nenaběhl.
Když dám opravu systému windows tak sice najede, ale zůstane to jen u obrazovky Windows 7, dále již nic nenačte.
Tak samo, když jsem ho zkoušel nabootovat pomocí usb. Ve flash disku chyba nebyla to vím, zkoušel sem i dvd.
Poté jsem zjistil, že notebooky Acer mají i vlastní recovery, to se sice spustí, ale opět to zůstane jen u načítaní recovery, dál se již nedostanu a tak samo i když bootuju. Pouze se načte začátek, vyberu buď nainstalovat nebo opravit, ale poté zase nic.. jen načítaní.
Prosím byl bych Vám velice vděčný za každou radu.
Moc děkuji.

Este mozes skusit to uplne vypnut aj z nabijacky aj vybrat baterku na par minut. pripadne to potom mozes skusit zapnut aj bez baterky.
Ked nic z toho nepomoze tak asi potom len vytiahnut ten disk a skusit nabootovat nejake to DVD (linux) bez HDD, ci to teda bez HDD bude bootovat korektne. Ak ano tak je nieco s diskom.