Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamachi na Win Vista hází offline

Ahoj, chceme hrát CS 1.6 přes Hamachi, ale Hamachi na jednom PC s Win 7 HP funguje a na druhém Win Vista nejde! Vždy po spuštění hodí Hamachi do offline stavu a nejde to zapnout. Reinstal nefunguje. Nevíte co s tím??

Pokud nemáte, tak určitě vypněte UAC řízení uživatelských účtů.

Vypnete ho takto:
Ovládací panely / Uživatelské účty - Řízení uživatelských účtů UAC (Vypněte to a restartujte PC)
Pak musíte mít nejlépe stejnou verzi hamachi např. tuto: stáhnout hamachi

Snad Vám to pomůže