Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Měnící Avatar na fórum

Ahoj všem,

možná jste si už někdy všimli, že na některém fóru, kde je Avatar načítám přímo z externího odkazu, se může stát, že nějakému uživateli se při aktualizaci stránky (F5) avatar změní.

Je to kvůli tomu, že to je uložené na nějaké stránce, která si (zřejmě pomoci PHP) ten obrázek stále mění... A vždycky se tím pádem načte do fóra jiný.

Mě by zajímalo, jak tohodle efektu můžu docílit.. Stačí mě nasměrovat a já si už vše udělám sám.

Díky moc!

k tem odpovedim s resenim si dovolim podotknout, ze takova vychytavka na forum je nanejvys nesmyslna a na hlavu postavena. Ale kdyz to chces....avatar ma prave vizualne pomoci identifikovat pisatele, tzn ne aby mel kazdej xx avataru...

Jj přesně tak. A když má najednou někdo jiný avatar než měl leta, tak se třeba i moderátor splete (zrovna někde já u tebe), protože ani nečte jména přispěvatelů. :-)
A teď, když se mu budou měnit stále, bude v tom guláš nad guláše.