Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skříň pro dlouhé grafické karty za cca 1500 korun.

Konkrétně pro asus 6970 direct cu ii, která je dlouhá 29cm. I když jich bude určitě mnohem víc, vybral jsem tři možnosti-
1. Thermaltake V3 nebo V4
2. Coolermaster elite 431 plus
3. Zalman Z9 plus

Ta poslední se mně zdá nejlepší. Zajímalo by mě, jaký na to máte názor a zkušenosti. Děkuji.

Ty ceny jsou od 1100 do 1600 což je kolem 1500 jak jsem napsal. A to je důvod proč si zatím nemohu pořídit tu Lian-li. Ale není to špatná volba!! Na první pohled zrochu strohá, ale ten černej eloxovanej hliník jí opravdu sluší. Pěkny je, že mezi dvd a hdd pozicemi je mezera díky které se tam vejde i hodně velká grafika. Ještě si o ní něco přečtu, určitě tam těch zajímavejch vychytávek bude víc. Jinak děkuji za radu, určitě ještě pouvažuji.

Jo, vy jste ten sečtělý. Rozhodně lepší, než ta příšernost z bazaru, a protože už to je smazané, pak pokus o popis:
- ATX zdroj "postaven" přibližně v prostoru pro 3,5" mechaniky tak, aby foukal spodem té podivné skříně. Přívod nn veden zvenku spodem, kde byly i vytvarované plechové "příchytky"...

To bylo něco úplně jinýho, Podařilo se mi dát dohromady desku za 66 korun z aukra, přidat pár přebytků a hledal jsem nějakou levnou skříň která zajímavě vypadá. A taky jsem měl pocit, že to s tím zdrojem nemůže moc efektivně fungovat. Tam bych Asus 6970 určitě nedával.