Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují USB porty

Po přeinstalaci PC, mi nefungují USB porty. Při připojení jakéhokoliv přístroje, kontrolky blikají ale objeví se zpráva, že zařízení nebylo rozpoznáno. Přitom všechny ovladače jsou aktuální a klávesnice, myš a kamera fungují. Mobil připojený přes PC suite, se opčas připojí ale pokaždé se instaluje ovladač. Pořád se ale odpojuje a nejde s ním pracovat. Ani po další přeinstalaci se to nezměnilo.

Omlouvám se.

Windows 7

Vlastnosti základní desky
ID základní desky 01/08/2009-NF-MCP78-6A61OG06C-00
Název základní desky Neznámý

Vlastnosti FSB
Typ sběrnice AMD K10
Skutečný takt 200 MHz
Efektivní taktování 200 MHz
Taktování hypertransportu 2000 MHz
North Bridge Clock 2000 MHz

Vlastnosti paměťové sběrnice
Typ sběrnice Unganged Dual DDR2 SDRAM
Šířka sběrnice 128 bit
Poměr DRAM:FSB 12:6
Skutečný takt 400 MHz (DDR)
Efektivní taktování 800 MHz
Šířka pásma 12800 MB/s