Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záplata wanted!!!

No,a zase ja.thanx to IgorK,pomohlo,správy sú DEAD!!!,ale máme new problem.computer hodil ikonu akože warning,systém bude vypnutý za xyz sekúnd.aj sa tak stalo,a nie raz ale rovno sa to deje furt.som teda hodil telefonát jednému maníkovi,ktorý mi oznámil,že pravdepod. ide o Saffer alebo Blaster, a reba na to stiahnuť záplatu.doporučil stahovať to zo stránky Microsoftu,no a tu je problém.Neviem kde,ako,nevyznám sa na stránke a nevím kudy a kam.mám win xp,service pack 1,a vírusy v pätách.tak pomáhaj kto poznáš cestu.a ešte aj additional info:ako to nainštalovať.thanks a lot......:-(

to mu nepomoze. remover virus odstrani ale to vie kazdy lepsi antivir. ale diera v systeme zostane. okrem toho musel by stiahntu remover co vie odstranit vsetkych 6(?) mutacii ktore mal min blaster (sasser?). ja uz si to dobre nepamatam predsa len to bolo davno. idealne je stiahnut kb zapllatu priamo s mrkvosoftu

Nainstal si nejprv ServicePack2

V ovladacich paneloch si najdi automaticky windows update a povol to, bude ti to tahat updaty automaticky.
Depending on which Control Panel view you use, Classic or Category, do one of the following:

* Click System, and then click the Automatic Updates tab.
* Click Performance and Maintenance, click System, and then click the Automatic Updates tab.

Predpoklada sa ze mas Win legalne, pred downloadom to robi kontrolu ak neprejdes tak to nic nestiahne (P.S. neviem zhlavy je mozne ze automaticke updaty kontrolu nerobia, neviem ja to nepouzivam).