Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém se zobrazením některých stránek

Ahoj, mám problém s otevřením některých stránek jako je např. www.nokia.cz nebo www.abecedaher.cz používám firefox a když chci navštívit nějakou z těchto stránek prohlížeš mi napíše vypršel čas spojení, ale například nokia.com mi jede, mám win xp SP2 firewall integrovaný windows, používám wifi router d-link "di-514" nevíte prosím v čem by mohla být chyba?

Ale jo - smazat cookies, historii, odvirovat, odstranit spyware, resetovat nastavení TCP/IP protokolu a Winsock, prohlédnout soubor HOSTS (C:\WINNT\system32\drivers\etc\HOSTS), a zkusit to znova.
Resetovat router.
Případně zkus jiný prohlížeč, abysme vyloučili chybu ve FireFoxu.