Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Zdravím, mám menší promlém.. mám asi rok starý notebook a když ho odpojím od elektriky, tak se asi za 30 minut vypne.. Baterie ale vydrží přes 3 hodiny, takže se notebook vypne když zbývá kolem 80% procent.. docela mě to štve, protože to je pak notebook k ničemu..
Neví někdo čím by to mohlo být ? Díky za každou radu

baterie uz zrejme tie 3hodiny nevydrzi ale len tu pol hodinu. Skus inu bateriu (najprv si pozicat na test nejaku zo stejneho modelu apod). Ukazovatel % je tym padom nezmysel ten si este mysli ze baterka je vporiadku ale ona uz asi neni.
Druha moznost je ze si si nastavil blbe hranice vypinania, je to tusim v ovl.panely - energia, nastavenia profilu - rozsirene nastavenia profilu.