Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita DDR II paměti

Prosím pojedou paměti Geil DIMM 2048MB DDR II 800MHz Kit (GX22GB6400DC) na desce
Asus M2N32-SLI Deluxe/Wireless Ed - nForce 590 SLI nebo raději si pořídit Corsair DIMM 2048MB DDR II 800MHz XMS2 Twin2X2048-6400. Díky za odpověď.

ten Corsair aj Geil jsou dva 1gigové moduly ne dva dvougigové.

Jinak jsem s DDR2 taky neměl problém a s DDR1 a relativně novýma deskama a pamětma (socket 754 a vyšší a ddr400) bylo těch problémů výrazně méně než kdysi s sdram. Akorát jediná výjimka asus k8n4e ten nesežere všechno...