Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android HTC - pomooc!

Zdravím mám HTc HD 2 s Androidem 4.0.3, ale už mi to začíná lézt krkem...

Měl jsem Avast. Z ničeho nic spadnul a už nenaběhnul. No tak jsem ho odinstaloval a že ho jako nainstaluju znovu, al hle! Hláška, že nemám dostatek místa! No kde to sme! Vždyť v tom mobilu byl! To jako po odinstalaci s emi zmenší prostor, nebo co?
Takhle jsem už odinstaloval dvě aplikace, a už je ve svim mobilu nikdy asi neuvidím... Fakt mě to štve. Market mi občas hlásí chybu, že v externím úložišri není dost místa... To je mu 17 Gb málo?! :-D

Nevíte co s eto děje a jak na to?

Byl bych moc vděčný, za jakoukoliv pomoc... :)

Ahoj, tento problém jsem měla nedávno také avažně mě to dost štvalo. Pomohlo mi to, že jsem zkusila stáhnout úplně jinou aplikaci, kterou jsem nepotřebovala. Ta se mi stáhla bez problému a po tom, co jsem si ji stáhla, mi v pohodě šla stáhnout i ta první aplikace, která předtím nešla :)