Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 6850 vs 500W??

Minule mi vraveli v príspevku,že HD 5830 moc žere a že môj Fortron HExa 500W by to možno nerozbehal. Tk som sa vykašlal na to a kúpil si HD 6850 príde mi asi v stredu a chem sa opýtať či tú mi zdroj rozbehá. Tá žere 127W oproti HD 5830 (175W).

Krucinál, zatracené dusno!

Čemu jste zde nerozuměl? Štítek el. stroje vám nedovoleně emigroval a asi nikdo tady se pohybující nemá tu základní řadu po ruce. Tudíž nikdo netuší kombinovaný výkon na 12V větvi!

Aha, to jsem hledal marně na jejich mimoevropských stránkách. Pak by to měl vydržet, ale vzhledem k tomu, že jde o "základní" řadu, pokud pominu tragickou APN, pak bych byl opatrný. V případě, Že by měl řadu Aurum, nebyly by pochybnosti.

Stále mi nejde na rozum, že dotyčnému štítek utekl...