Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIndows 7 HP 32 bit chyba 0x80070522

Dobrý den, vím, že už se to tu řešilo, ale koukal sem, že se to nedořešilo a nevím jak je to téma staré tak sem dotoho
nechtěl vstupovat. chtěl sem si překopírovat film do C a nahlásilo mi to tuto chybu 0x80070522 klient není držitelem požadovaného oprávnění, koukal sem na microsoft, ale ty způsoby mně nefungovaly a na googlu sem taky nic pořádnýho nenašel, to mě odkázalo na zive.cz a tak, ale spíš se tam hádali a nadávali, jeden druhýmu. Předem díky.

1. Klepněte pravým tlačítkem myši na jednotku C a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.

2. Klepněte na kartu Zabezpečení.

3. Klepněte na tlačítko Upřesnit a potom klepněte na kartu Vlastník.

4. V seznamu Název klepněte na své uživatelské jméno, nebo klepněte na tlačítko správce, pokud jste přihlášeni jako správce, nebo na skupinu Administrators.

5. Klikněte na Upravit a pak dal zaškrtněte proti "nahradit všechny stávající dědičná oprávnění na všechny potomky s dědičných oprávnění z tohoto objektu".

6. Klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Ano, pokud se zobrazí následující zpráva:

To nahradí explicitně definovaná oprávnění na všechny potomky tohoto objektu s dědičných oprávnění z C-Drive (C :).
Přejete si pokračovat?

7. Jakmile oprávnění jsou nahrazeny, klikněte na Ok.

8. Zkontrolujte, zda jste schopni kopírovat, vkládat nebo mazat všechny dokumenty nyní.

Pokud výše uvedené kroky selžou pak možná budete také chtít zakázat UAC a zkontrolujte, jestli to pomůže.

1. Klepněte na tlačítko Start, zadejte příkaz msconfig do pole Zahájit hledání a pak stiskněte klávesu Enter.
Pokud se zobrazí výzva k zadání hesla správce nebo k potvrzení, zadejte heslo nebo klepněte na tlačítko Pokračovat.

2. Klikněte na kartu Nástroje.

3. Klepněte na tlačítko Zakázat UAC a potom klepněte na tlačítko Spustit.

4.Příkaz okno, a krátce nato, oznámení bublina objeví informovat vás, že UAC je zakázáno.

5. Klepněte na tlačítko OK a restartujte počítač použít změny.